Protože pedikúra není jen o stříhání a lakování nehtů. Pedikúra je především o pomáhání lidem. A to i těm, kteří si myslí, že už jejich nohám pomoci není. 

Jsem členkou České podiatrické společnosti, která sdružuje odborníky péče o nohu z řad lékařů, fyzioterapeutů, sester, protetiků, pedikérů, specializovaných prodejců a obuvníků. Vzhledem ke své profesní kvalifikaci se zaměřuji především na zdravotní stránku pedikúry,    specializuji se na přístrojovou pedikúru, orthonyxii a diabetickou nohu. Nadále se neustále vzdělávám, abych Vám mohla při každé další návštěvě poskytnout profesionální péči na vysoké úrovni, jakou si Vaše nohy zaslouží.

Jmenuji se Žaneta Ludačková. Narodila jsem se v Děčíně, kde jsem vystudovala Gymnázium se zaměřením na technickou chemii. Z větší části jsem pracovala převážně v administrativě, ale protože jsem žena činorodá a kreativní, nebylo to úplně ono a hledala jsem další cesty.

Při mém hledání se mi pod nohy připletla moje kamarádka, která mě zasvětila do tajů své práce pedikérky a já se pro tuto práci nadchla. Prošla jsem velkou změnou  -   od kancelářského stolu k pedikérské židli a od roku 2004 jsem se začala, jak se říká,  "živit rukama". .

Roku 2010 jsem poznala  svého muže a přestěhovala se za ním na druhý konec republiky. Až sem, k Vám, do Jindřichova Hradce. Otěhotněla jsem a na nějakou dobu se stala matkou na plný úvazek. Z dětí, se ale pomalu stávají chlapci a z chlapců muži a jak mi odrůstají začala jsem opět hledat jiné uplatnění a seberealizaci.  

A tak se v mé hlavě zrodila myšlenka, že se musím vrátit k pedikúře a začít zase pomáhat lidem, tentokrát ale silnější než kdy dřív.

"Přeji si, aby BOSABOSA byla jiná, aby se zde lidé setkávali s lidmi, a aby odcházeli klienti s příjemným pocitem na duši"

Žaneta Ludačková


Fotogalerie